TR | EN
BİZİ TAKİP EDİN

Akordiyon görseli 1İnsana saygıya dayanan yönetim anlayışı

BAYEGAN’ın yönetim anlayışı “insana, topluma ve doğaya saygı”, “çeviklik” ve “güven” ilkeleri üzerine kuruludur. Devamı ▼

BAYEGAN sektördeki öncü ve örnek konumunu öncelikle güçlü, dayanışmayı merkeze alan şirket kültürüne ve yüksek nitelikli, çok çeşitli kültürü ve profesyonel deneyimi içinde barındıran “uzman” insan kaynağına borçludur. Satış-pazarlama, finans ve lojistik uzmanlığı; değişimlere hızlı ve etkin adaptasyonu sağlayan “organizasyonel çevikliği” ile BAYEGAN, çalışanları, müşterileri, tedarikçileri başta olmak üzere tüm paydaşları için katma değer yaratmayı hedefliyor.

Akordiyon görseli 2Eğitim ve Gelişim

BAYEGAN bünyesinde göreve yeni başlayan personellere yönelik, kurum kültürünün sürekliliğini korumak ve kuruma adaptasyonunu sağlamak için oryantasyon programı uygulanır. Devamı ▼

BAYEGAN bünyesinde çalışan personelin yetkinliklerini ve performanslarını artırmalarını sağlamak için gerekli olan eğitimler işin gereklilikleri ve çalışanın yetkinlikleri göz önünde bulundurularak planlanır. Çalışanlarımızın profesyonel gelişimine katkı sağlayacak ve kariyer planını destekleyecek programlar oluşturulur.

Akordiyon görseli 3BAYEGAN Kariyer

Aramıza katılmak için lütfen aşağıdaki “İş Başvuru Formu” nu indirip doldurunuz. Formu doldurduktan sonra hr@bayegan.net adresine gönderiniz.

Formu indirmek için tıklayınız.